Fajna, kreatywna zabawa
dla Twojego dziecka
i oszczędność Twojego
czasu w jednym!

Zorganizuj swojemu dziecku ciekawą, rozwijającą i twórczą zabawę, nawet jeśli nie masz pomysłu czy czasu na jej zorganizowanie.

Propozycje na aktywności,  wszystkie niezbędne do ich wykonania materiały oraz instrukcję krok po kroku znajdziesz w zestawach kreatywnych dla dzieci.

Czy to brzmi znajomo?

Było choć jedno „TAK”? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie

GOTOWE ZESTAWY KREATYWNE

Czyli pudełka, w których znajdziesz:

Pomysły na zabawę

Od dwóch do sześciu (w zależności od wariantu) propozycji kreatywnych prac plastycznych czy aktywności rozwijających małą motorykę u Twojego dziecka:

Niezbędne materiały

Wszystkie potrzebne do zrealizowania zaproponowanych aktywności materiały

Instruckję krok po kroku

Dokładną instrukcję, jak wykonać daną pracę wraz ze zdjęciami i wskazówkami mamy dwójki kilkulatków

Tak o zestawach piszą mamy takie, jak Ty!

na naszym profilu na Facebook’u:

Bardzo polecam! Niepowtarzalne zestawy do kreatywnej zabawy z dzieckiem. Dzięki dokładnej instrukcji wychodzą idealnie nawet przy braku zdolności manualnych. Córka uwielbia wykonywać te prace. W dodatku produkt ekologiczny, edukacyjny i polski. Marta
Marta
Mama Zosi
Rewelacyjny zestaw na deszczowy dzień, łączący pokolenia (mogą kreatywnie pracować rodzice z dziećmi ale i dziadkowie z wnukami), kompletny (oprócz chęci nic więcej Ci nie potrzeba), tematyczny (np. świąteczny), a przy tym tak dopieszczony w najmniejszym szczególe, że cieszy i małych i dużych 🙂 Gorąco polecam!!! :))))
Kasia
Mama Kornelii

…oraz oznaczając nas na Instagramie:

Cudowny edukacyjny zestaw kreatywny. Dzięki niemu nasz Okruszek zafascynował się Kosmosem
@biblioteczkaokruszka
Świetne wykonanie, mega szybka wysyłka, cena świetna, no i przede wszystkim dziecko zachwycone. Mega polecam
@patidojnik
Polecam wszystkim. Pudło Pełne Pomysłów i nie ma nudy
@nauczycielkaprzedszkola
Cudowna inspiracja i wielki szacunek za tak przemyślany i świetnie przygotowany koncept
@nauczycielka.w.niedoczasie

Zobacz przykładowe prace, jakie wykona Twoje dziecko z naszymi zestawami kreatywnymi!

Co zyskujesz kupując zestawy kreatywne?

Wspierasz rozwój swojego dziecka

Pudła zawierają różnorodne aktywności, wykorzystują różnego rodzaju materiały, ponadto dostosowane są tematycznie do aktualnych wydarzeń, świąt itp.

Oszczędzasz czas i pieniądze

Jednym kliknięciem zamawiasz zestaw kreatywny, który zawiera absolutnie wszystko, co potrzebujesz do wspólnej zabawy z dzieckiem. Nie tracisz czasu na wymyślanie aktywności, szukanie materiałów, przygotowanie ich, zakup.

Zapewniasz świetną zabawę

W łatwy sposób zapewniasz dziecku alternatywę dla nudnych kolorowanek, telewizji czy komputera.

Wybierz zestaw dla Twojego dziecka!

Dlaczego wiem, że zestawy kreatywne spodobają się Twojemu dziecku?

Nazywam się Basia i chcąc ułatwić Ci organizację wspólnego czasu z dzieckiem stworzyłam autorskie zestawy kreatywne.

Przez blisko 10 lat pracowałam jako animator, a potem event manager w agencji marketingowej zajmującej się organizacją wydarzeń dla kobiet oraz dzieci. W ciągu tych lat opracowałam mnóstwo scenariuszy kreatywnych zajęć  i warsztatów dla najmłodszych, które późnej kompleksowo wdrażałam i organizowałam na potrzeby naszych Klientów. W każdym takim wydarzeniu, w zależności od jego skali i charakteru, brało udział od kilkudziesięciu do kilku tysięcy osób (głównie rodzin z małymi dziećmi)  i znacząca większość z nich była zachwycona taką formą spędzania wspólnego czasu.

Później pojawiły się moje dzieci.  Kiedy stałam się mamą, mogłam wiele pomysłów na aktywności z dziećmi przenieść do własnego domu. Chciałam organizować im, jak najwięcej rozwijających i twórczych zabaw, jednak szybko okazało się, że ogarniając codzienne obowiązki zawodowe i domowe,  nierzadko ciężko było wygospodarować czas na przygotowanie takiej zabawy pomimo, że głowa buzowała od pomysłów.

Dlatego postanowiłam stworzyć gotowe rozwiązanie dla takich rodziców, jak ja, a testerami mojego pomysłu zostały moje dzieci i dzieci znajomych. Dzięki temu, że przed wprowadzeniem do sprzedaży każda z zaproponowanych w zestawie prac wykonywana jest  przez dzieci w różnym wieku, z różnymi zainteresowaniami i umiejętnościami, mam pewność, że finalny produkt dostarczy małym użytkownikom mnóstwa zabawy, ale też wiedzy o otaczającym ich świecie.

Masz pytania?

Rekomendowany przez nas wiek to od 3 do 8 lat, jednak dotychczasowe doświadczenia rodziców korzystających z naszych zestawów, pokazują, że również mniejsze dzieci doskonale radzą sobie z wykonaniem większości prac, jak również starsze chętnie sięgają po tematyczne pudła. Tak naprawdę wszystko zależy od zainteresowań, umiejętności dziecka oraz zaangażowania rodziców we wspólną zabawę.

Do każdego zestawu dołączona jest instrukcja, jak wykonać daną pracę krok po kroku, która przeprowadzi Was przez cały proces danej aktywności. Jednocześnie nie musicie się jej trzymać, możecie przygotować swoje wariacje na temat danej pracy.

To zależy od zdolności i wieku dzieci. Młodsze dzieci będą potrzebować pomoc w niektórych czynnościach (chociażby nadzoru przy używaniu nożyczek), starsze po wytłumaczeniu przez opiekuna etapów pracy są w stanie wykonać je samodzielne. Jednak ideą zestawów jest wspólne spędzanie czasu rodziców i dzieci, do czego gorąco Cię zachęcam.

Zestaw zawiera wszystkie materiały potrzebne do zabawy. W zależności od rodzaju zestawu potrzebny będzie dodatkowo jedynie klej i/lub nożyczki, które dostępne są osobno w sklepie.

Nie czekaj!Wybierz zestaw dla swojego dziecka już teraz!

To jak? Chcesz zaoszczędzić swój czas i zapewnić swojemu dziecku fajną i wartościową zabawę? Jeśli tak, to nie zwlekaj, bo nasze zestawy to limitowana seria, tylko do wyczerpania zapasów.