Dobry Koncept to przedsięwzięcie tworzone przez kobietę, która jeszcze do niedawna próbowała łączyć rolę mamy dwójki przedszkolaków z pracą jako event manager, organizując wydarzenia edukacyjne dla dzieci. ​

Cześć, jestem Basia i chcę Ci ułatwić organizację wspólnego czasu z dziećmi. 

Przez blisko 10 lat pracowałam jako animator, a potem event manager w agencji marketingowej zajmującej się organizacją wydarzeń dla kobiet oraz dzieci. W ciągu tych lat opracowałam mnóstwo scenariuszy kreatywnych zajęć  i warsztatów dla najmłodszych, które późnej kompleksowo wdrażałam i organizowałam na potrzeby naszych Klientów. W każdym takim wydarzeniu, w zależności od jego skali i charakteru, brało udział od kilkudziesięciu do kilku tysięcy osób (głównie rodzin z małymi dziećmi)  i znacząca większość z nich była zachwycona taką formą spędzania wspólnego czasu.

Ponad 5 lat temu na świecie pojawił się, Antoś, a 2 lata później dołączyła do nas Maja.  Kiedy stałam się mamą, mogłam wiele pomysłów na aktywności z dziećmi przenieść do własnego domu. Chciałam organizować im, jak najwięcej rozwijających i twórczych zabaw, jednak szybko okazało się, że ogarniając codzienne obowiązki, jako mama dwójki dzieci,  ciężko było wygospodarować czas na przygotowanie takiej zabawy pomimo, że głowa buzowała od pomysłów.

Rozmawiając z innymi rodzicami, okazało się, że większość z nich boryka się (tak, jak ja!) z brakiem czasu.  Kreatywne zabawy często wymagają odpowiedniego przygotowania, pomysłu, różnorodnych zakupów (nierzadko w różnych sklepach), na co wielu opiekunów nie ma po prostu czasu

Dobry Koncept Mamy!

Dlatego dziś, z myślą o tych opiekunach, którym zależy na wspólnym spędzaniu czasu z dziećmi, ich rozwoju poprzez zabawę, ale jednocześnie nie mających  zasobów czasowych, czy odpowiednich zdolności, by samodzielnie przygotować twórcze zajęcia tworzę Dobry Koncept, czyli:

Autorskie zestawy kreatywne dla przedszkolaków

Pomysły na zabawę i sprytne rozwiązania dla rodziców

Codzienność kreatywnej mamy przedszkolaków