Odkryj produkt, dzięki któremu kreatywnie spędzisz czas ze swoim dzieckiem

Co to są pudła pełne pomysłów?

To autorskie zestawy kreatywne dla dzieci, w których znajdziesz wszystkie niezbędne materiały do wykonania pięknych prac plastycznych.

Co znajdziesz w PPP?

Autorskie scenariusze

Propozycje stworzenia razem z dzieckiem różnych tematycznych prac plastycznych, kreatywnych gier i zabawek.

Instrukcje

Opis słowny wraz ze zdjęciami, jak wykonać daną pracę krok po kroku oraz praktyczne porady ułatwiające wspólne tworzenie.

Pomysły na zabawy

Listę aktywności, zabaw z wykorzystaniem stworzonych rzeczy

Wszystkie materiały

Niezbędne do wykonania prac materiały: dekoracyjne, plastyczne, papiernicze, kreatywne, wydruki, szablony.

Fotografie

Zdjęcia gotowych prac stworzonych przy użyciu materiałów zawartych w danym zestawie kreatywnym

Eko-inspiracje

Podpowiedzi, jak wykorzystać resztki materiałów (w tym samo opakowanie) pozostałych po głównych pracach zawartych w zestawie.

Co zyskujesz kupując
pudła Pełne Pomysłów?

Wspierasz rozwój swojego dziecka – pudła zawierają różnorodne aktywności, wykorzystują różnego rodzaju materiały, ponadto dostosowane są tematycznie do aktualnych wydarzeń, świąt itp.

Oszczędzasz czas i pieniądze – jednym kliknięciem zamawiasz zestaw kreatywny, który zawiera absolutnie wszystko, co potrzebujesz do wspólnej zabawy z dzieckiem. Nie tracisz czasu na wymyślanie aktywności, szukanie materiałów, przygotowanie ich, zakup.

W łatwy sposób zapewniasz dziecku alternatywę dla nudnych kolorowanek, telewizji czy komputera.

Masz realny wpływ na tworzenie kolejnych zestawów – wystarczy, że podzielisz się z nami swoją opinią na temat danego zestawu

Dla kogo PPP?

Aktualnie proponowane zestawy kreatywne skierowane są przede wszystkim do dzieci w wieku przedszkolnym (od 3 do 6 lat), jednak i starsze dzieci nie będą nudzić się tworząc prace zawarte w PPP. Wszystko zależy od zaangażowania rodziców, niektóre maluchy będą potrzebowały większego wsparcia opiekuna, inne poradzą sobie samodzielnie, ale najważniejsze jest
WSPÓLNE SPĘDZANIE CZASU.