fbpx

Koniec promocji za:

Czy Twoje dziecko uwielbia wiejskie zwierzątka i zabawy związane z tematem wsi? Czy chcesz zorganizować mu ciekawe i kreatywne aktywności, nie tracąc przy tym czasu na ich przygotowanie?

Odkryj Pudło Pełne Wiejskiego Życia– zestaw kreatywny dla dzieci, w którym znajdziesz aż 7 propozycji na prace i aktywności związane z tematem wsi, wszystkie niezbędne  do ich wykonania materiały, instrukcję krok po kroku oraz propozycje zabaw.

Czy to brzmi znajomo?

Mam dla Ciebie i Twojego dziecka gotowy zestaw kreatywny!

Pudło Pełne Wiejskiego Życia–  wyjątkowy zestaw kreatywny zawierający:

– 7 kreatywnych prac w tematyce wsi i zwierząt wiejskich

– wszystkie potrzebne do zrealizowania zaproponowanych aktywności materiały

– dokładną instrukcję, jak wykonać daną pracę wraz ze zdjęciami i wskazówkami mamy dwójki kilkulatków

– propozycje zabaw i sposobów wykorzystania wykonanych prac

Co to są Pudła Pełne Pomysłów?

Pudła Pełne Pomysłów to tematyczne zestawy kreatywne dla dzieci, które tworzę już od kilku miesięcy. Koncepcja powstała w odpowiedzi na potrzeby rodziców, którym zależy na wspólnym spędzaniu czasu z dziećmi, ich rozwoju poprzez zabawę, ale jednocześnie nie mających  zasobów czasowych, czy odpowiednich zdolności, by samodzielnie przygotować twórcze zajęcia w domu.

Rozmawiając z innymi rodzicami, okazało się, że większość z nich boryka się (tak, jak ja!) z brakiem czasu.  Kreatywne zabawy często wymagają odpowiedniego przygotowania, pomysłu, różnorodnych zakupów (nierzadko w różnych sklepach), na co wielu opiekunów nie ma po prostu czasu.

Dlatego kupując Pudło Pełne Pomysłów otrzymujesz wszystko, co potrzebne  zorganizowania proponowanych w danym zestawie aktywności  i zaraz po otrzymaniu go możecie rozpocząć wspólną zabawę.

Mnóstwo zadowolonych Użytkowników Pudeł Pełnych Pomysłów, to najlepszy dowód na to, że produkt doskonale trafia w potrzeby rodziców i ich dzieci

Tak o Pudłach Pełnych Pomysłów piszą mamy:

Rewelacyjny zestaw na deszczowy dzień, łączący pokolenia (mogą kreatywnie pracować rodzice z dziećmi ale i dziadkowie z wnukami), kompletny (oprócz chęci nic więcej Ci nie potrzeba), tematyczny (np. świąteczny), a przy tym tak dopieszczony w najmniejszym szczególe, że cieszy i małych i dużych 🙂 Gorąco polecam!!! :))))
Kasia
Bardzo polecam! Niepowtarzalne zestawy do kreatywnej zabawy z dzieckiem. Dzięki dokładnej instrukcji wychodzą idealnie nawet przy braku zdolności manualnych. Córka uwielbia wykonywać te prace. W dodatku produkt ekologiczny, edukacyjny i polski.
Marta
Cudowny edukacyjny zestaw kreatywny. Dzięki niemu nasz Okruszek zafascynował się Kosmosem
@biblioteczkakoruszka
Piękne są te prace, tak proste, a sama bym na to nie wpadła.
@weronika_cichon
Polecam wszystkim. Pudło Pełne Pomysłów i nie ma nudy
@nauczycielkaprzedszkola
Świetne wykonanie, mega szybka wysyłka, cena świetna, no i przede wszystkim dziecko zachwycone. Mega polecam
@patidojnik
Cudowna inspiracja i wielki szacunek za tak przemyślany i świetnie przygotowany koncept.”
@nauczycielka.w.niedoczasie

Co zyskujesz kupując Pudło Pełne Pomysłów?

Wspierasz rozwój swojego dziecka – w Pudłach znajdziesz różnego rodzaju aktywności pomagające w ćwiczeniu małej motoryki, spostrzegawczości, umiejętności skupienia i wielu innych zdolności dziecka.  Pudła zawierają różnorodne  materiały wspomagające również rozwój sensoryki.

Oszczędzasz czas i pieniądze – jednym kliknięciem zamawiasz zestaw kreatywny, który zawiera absolutnie wszystko, co potrzebujesz do wspólnej zabawy z dzieckiem. Nie tracisz czasu na wymyślanie aktywności, szukanie materiałów, przygotowanie ich, zakup.

Otrzymujesz gotowy zestaw zabaw i aktywności z danej tematyki, która aktualnie interesuje dziecko lub którą chcesz mu przybliżyć.

W łatwy sposób zapewniasz dziecku alternatywę dla nudnych kolorowanek, telewizji czy komputera.

Dlaczego wiem, że Pudło Pełne Pomysłów spodoba się Twojemu dziecku?

Nazywam się Basia i chcąc ułatwić Ci organizację wspólnego czasu z dzieckiem tworzę autorskie zestawy kreatywne.

Przez blisko 10 lat pracowałam jako animator, a potem event manager w agencji marketingowej zajmującej się organizacją wydarzeń dla kobiet oraz dzieci. W ciągu tych lat opracowałam mnóstwo scenariuszy kreatywnych zajęć  i warsztatów dla najmłodszych, które późnej kompleksowo wdrażałam i organizowałam na potrzeby naszych Klientów. W każdym takim wydarzeniu, w zależności od jego skali i charakteru, brało udział od kilkudziesięciu do kilku tysięcy osób (głównie rodzin z małymi dziećmi)  i znacząca większość z nich była zachwycona taką formą spędzania wspólnego czasu.

Ponad 6 lat temu na świecie pojawił się, Antoś, a 2 lata później dołączyła do nas Maja.  Kiedy stałam się mamą, mogłam wiele pomysłów na aktywności z dziećmi przenieść do własnego domu. Chciałam organizować im, jak najwięcej rozwijających i twórczych zabaw, jednak szybko okazało się, że ogarniając codzienne obowiązki zawodowe i domowe,  nierzadko ciężko było wygospodarować czas na przygotowanie takiej zabawy pomimo, że głowa buzowała od pomysłów.

Dlatego blisko rok temu postanowiłam stworzyć gotowe rozwiązanie dla takich rodziców, jak ja, a testerami mojego pomysłu zostały moje dzieci. Dzięki temu, że przed wprowadzeniem do sprzedaży każda z zaproponowanych w zestawie prac wykonywana jest  przez dzieci w różnym wieku, z różnymi zainteresowaniami i umiejętnościami, mam pewność, że finalny produkt dostarczy małym użytkownikom mnóstwa zabawy, ale też wiedzy o otaczającym ich świecie.

Wybierz zestaw idealny dla Ciebie i Twojego dziecka!

Pudło Pełne Wiejskiego Życia

Najnowszy zestaw kreatywny

Kreatywna Paczka Pełna Pomysłów: Wieś, Morze, Kosmos

aż 3 tematyczne zestawy kreatywne

FAQ

Tak, otrzymując zestaw możesz od razu przystąpić do wspólnej zabawy z dzieckiem i tworzenia zaproponowanych w zestawie prac. W pudełku znajdziesz nawet klej wraz z pędzelkiem czy nożyczki.

Rekomendowany przez nas wiek to od 3 do 8 lat, jednak dotychczasowe doświadczenia rodziców korzystających z naszych zestawów, pokazują, że również mniejsze dzieci doskonale radzą sobie z wykonaniem większości prac, jak również starsze chętnie sięgają po tematyczne pudła. Tak naprawdę wszystko zależy od zainteresowań, umiejętności dziecka oraz zaangażowania rodziców we wspólną zabawę.

Do każdego zestawu dołączona jest instrukcja, jak wykonać daną pracę krok po kroku, która przeprowadzi Was przez cały proces danej aktywności. Jednocześnie nie musicie się jej trzymać, możecie przygotować prace według własnego pomysłu.

To zależy od zdolności i wieku dzieci. Młodsze dzieci będą potrzebować pomoc w niektórych czynnościach (chociażby nadzoru przy używaniu nożyczek), starsze po wytłumaczeniu prze opiekuna etapów pracy są w stanie wykonać je samodzielne. Jednak ideą Pudeł Pełnych Pomysłów jest wspólne spędzanie czasu rodziców i dzieci, do czego gorąco Cię zachęcam.

Tak, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw za granicę, skontaktuj się z nami mailowo (lub napisz wiadomość prywatną na Instagramie lub Facebook’u), podamy koszty wysyłki w zależności od kraju dostawy oraz wielkości zamówienia.

Nie czekaj i już dziś, jednym kliknięciem zorganizuj swojemu dziecku kreatywną zabawę!

Masz pytania, wątpliwości?

Napisz do mnie na adres kontakt@dorykoncept.pl. Możesz też odezwać się w wiadomości prywatnej na Instagramie lub Facebook’u – znajdziesz mnie na profilu @dobrykoncept.  Chętnie odpowiem na Twoje pytania.